Dobry wieczór we francuskim stylu

Bonjour!

Ponieważ bardzo doceniamy kobiece relacje, już od jakiegoś czasu myślałyśmy z Agatą z Caribulife o serii kobiecych spotkań. Miało być swobodnie, na luzie, atmosfera miała sprzyjać poznawaniu sie, rozmowom. 100% weekendowego odpoczynku.

W końcu słowo ciałem się stało i mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia - kilkugodzinny, sobotni relaks w ciepłym, babskim gronie, gdzie ani wiek, ani zawód, ani kolor włosów nie mają znaczenia :)

W sobotę 10 maja od 16:00 w Olsztynie obiecujemy wprowadzić Was w paryski nastrój za pomocą pysznego jedzenia, o czym opowiem później, równie francuskiego alkoholu, filmu pasującego do konwencji, muzyki, krótkiej lekcji makijażu (w roli głównej francuska, czarna kreska na powiecie), a przede wszystkim fajnej, relaksującej atmosfery, kiedy nic nie trzeba, za to dużo można.
O część konsumpcyjną zadbają niezawodne dziewczyny: Karolina z bloga CO PYSZNEGO i Gosia z MLECZNEJ KROWY. Menu warte grzechu, między innymi zupa cebulowa na białym winie, tarta flambée, quiche lorraine i deska serów. Nie wiem, co sądzicie, ale nieczęsto mamy okazję jeść francuskie potrawy – to będzie świetna okazja, żeby wypróbować nowe smaki. 

kilkugodzinny, sobotni relaks w ciepłym, babskim gronie, gdzie ani wiek, ani zawód, ani kolor włosów nie mają znaczenia

Nie musicie gotować, za to możecie jeść – rozmawiając, oglądając film, słuchając muzyki. 4 godziny tylko dla Was. W międzyczasie Gosia z BeautyBar pokaże jak precyzyjnie zrobić francuski makijaż, czyli kreskę na powiece, niczym Brigitte Bardot. Wszystko odbędzie się oczywiście we wnętrzach Playschool, przy ulicy Dąbrowszczaków, skąd można szybko i przyjemnie kontynuować zabawę na starym mieście.

Ponieważ ilość miejsc jest bardzo ograniczona zachęcamy do zgłaszania się co sił wysyłając maila na adres agata@caribu.pl.
Bonne journée! 
 
 

4 Comments on Dobry wieczór we francuskim stylu

 1. KOLOR owanka
  Maj 5, 2014 at 12:26 pm (3 lata ago)

  a mnie tu kręgle urodzinowe dopadły :/
  zazdroszczę i mam nadzieję, że kolejne wieczorki będą u was :D

  Odpowiedz
 2. Million Feet
  Maj 5, 2014 at 6:44 pm (3 lata ago)

  Ja akurat będę w Olsztynie, ale na weselu ;)

  Odpowiedz
 3. Devinette
  Maj 6, 2014 at 7:30 am (3 lata ago)

  Ech, gdyby to było w Poznaniu byłabym pierwsza na liście. Szkoda, że do Olsztyna mam tak daleko. :( Ale życzę wszystkim cudownej zabawy :)

  Odpowiedz
 4. Cypiska
  Maj 6, 2014 at 9:35 am (3 lata ago)

  Szkoda, że będę wtedy w na zajęciach w szkole:/

  Odpowiedz

Leave a Reply