High 5 Neptun!

SONY DSC

Dwa dni, jedna noc. Przybiliśmy piątkę neptunowi, zaliczyliśmy prelekcję na Netvision (chociaż moja czerwona twarz mówi o tym, że nie jestem dobra w publicznych wystąpieniach, to nie było źle – jak słuchacze fajni, to i prelegenci wyluzowani), niedzielną sesję dla Mammazine (wspominałam, że od jakiegoś czasu jestem pełnoprawnym członkiem redakcji i działam działam), dwa spacery po starym mieście, belgijskie frytki, chińczyka i do tego kilka głupawek i dobrą zabawę. Wymarzłam, wyśmiałam się, trochę popracowałam, ale najważniejsze, że 100% czasu spędziłam z Moniką, Bartkiem i Milą. Rodzinnie. Nawet zimny wiatr mi nie przeszkadzał, w końcu od czego jest gorąca czekolada na wynos.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

 
 

5 Comments on High 5 Neptun!

 1. Kasia
  Kwiecień 23, 2015 at 3:14 pm (2 lata ago)

  O matko i córko! Dziewczyny, skąd Wy bierzecie te genialne chusty/szale? Normalnie napatrzeć się nie mogę na Was w nich i sama chcę takie :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
  • E for Event
   Kwiecień 23, 2015 at 6:09 pm (2 lata ago)

   Mój szary to „Mnishkha”, czyli szalokaptur, a Monika swój różowy kupiła w vero modzie :)

   Odpowiedz
 2. sigrun
  Maj 1, 2015 at 9:56 pm (2 lata ago)

  Mila jest piękna! uwielbiam dzieci z wlosami, sama takowe posiadajac;) jedna siostra na eM czern na paznokciach preferuje druga zas ta na E stoi po jasnej stronie mocy, fajne by z tego zdjecie bylo.

  Odpowiedz
  • E for Event
   Maj 2, 2015 at 8:55 pm (2 lata ago)

   Dziękuję – ja to wiadomo, zakochana w niej bez pamięci i dla mnie jest najpiękniejsza. Super pomysł z tym zestawieniem paznokciowym, dziękuję!!

   Odpowiedz

Leave a Reply