I see bloggers

SONY DSC

To jest niesamowite jak w ciągu 2 lat zmieniła się moja świadomość blogowania, blogosfery, blogowych znajomości. To, co, jak mi się wydawało, miało nie wychodzić poza ramy ekranu, wychodzi i to bardzo. Odwiedziłam znowu Trójmiasto, wzięłam udział w kolejnej, wspaniale zorganizowanej, blogowej imprezie (dziękuję ekipo SEE BLOGGERS) – spotkałam znajomych, poznałam nowe osoby, posłuchałam mądrzejszych od siebie i na dobre mi to wyszło. To był dobry weekend…no i ta IKEA :)

Wciąż się zastanawiam jak to się układa, że przypadkiem trafiam na blog Flowmummy, czytam namiętnie, śmiejąc się do rozpuku (albo wzruszając), a teraz spędzam z nią weekend, z jajecznicą na śniadanie i podróżami SKMką, i taksówkami włącznie. Tylko internet jest w stanie na to pozwolić. Dobrze jest co kilka chociaż miesięcy wpaść na dziewczyny poznane 1,5 roku temu na małym spotkaniu blogerek - Shinysyl, czy Innooką i chwilę pogadać. Wiem, że to są znajomości, lekkie relacje, ale są po prostu miłe. Czuję, że się rozwijam, że coraz łatwiej mi poznawać ludzi, coraz mocniej osadzam się w blogowym świecie. Grono znajomych się bardzo rozrasta i mi z tym tak dobrze.

Grono się rozrasta i ja się rozrastam. Jeszcze kilka tygodni i skończy się okres czekania, i niewiadomej. Chodzimy z Bartkiem po IKEA i nie wiemy co wziąć z działu dziecięcego (a wszystko takie piękne i takie zapewne niepotrzebne). Zaczynam się toczyć i odczuwać ciężar tego nadbagażu :) choć słyszałam, że prawie wcale nie widać, że jestem w ciąży. Ja tam widzę i to bardzo. Nawiązując do widzenia – w końcu widzę dobrze. Okulary stały się koniecznością (soczewki noszone cały czas nie są najzdrowszym rozwiązaniem). Nie narzekam – od dawna chciałam przetestować kocie oprawki, w końcu mam swoje własne – i tym samym upodabniam się do Tekstualnej, czyli utrudniamy ludziom życie.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 
 

4 Comments on I see bloggers

 1. shinysyl
  Styczeń 26, 2015 at 9:22 pm (2 lata ago)

  ojj bardzo miło było Cię spotkać :* buziaki podwójne :D

  Odpowiedz
 2. Agnesss
  Styczeń 29, 2015 at 11:28 am (2 lata ago)

  Świetne torby macie dziewczyny :)

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
  • E for Event
   Styczeń 29, 2015 at 3:44 pm (2 lata ago)

   Dziękuję :)) uwielbiam je, są taaakie duże! a wiadomo – im większa torba, tym lepiej.

   Odpowiedz
 3. Innooka
  Luty 6, 2015 at 5:50 pm (2 lata ago)

  Miło było Cie widzieć :) Mam nadzieję, że za kilka miesięcy znów się spotkamy ;)

  Odpowiedz

Leave a Reply