Instagram te amo

Już dawno ogarnęła nas kultura obrazka, wręcz kult :) Łatwiej nam oglądać, niż czytać, choć czytać wciąż uwielbiam. Co lepsze – nie tylko lubimy oglądać, lubimy podglądać i choć może brzmi to nieco wstydliwie, to niby skąd taka popularność blogów, pudli i Instagrama? Długo nie miałam konta na Instagramie, bo…nie miałam smartphona :) Ale poszłam z duchem czasu i pojawiła się też i taka zdjęciowa możliwość. Insta uwielbiam. Nie spędzam na nim godzin dziennie, nawet jednej godziny nie spędzam, to taki krótki romans, mogę powiedzieć, ale bardzo inspirujący. Uwielbiam oglądać kadry z życia innych ludzi, niektóre mega wystylizowane i piękne, inne prawdziwe i nieco chaotyczne, kolorowe i czarno-białe. Jestem na bieżąco z tym, co słychać u znajomych, towarzyszę im w podróżach, patrzę jak rosną dzieci. Fajne to.

Niedawno Agata Bloguje bardzo mnie wyróżniła i dołączyła mój instagramowy profil do swoich ulubionych. Zainspirowało mnie to do przyjrzenia się moim ulubionym. Zapraszam!

instagram shafotos

SHAFOTOS – profil Kuby, fotografa (amatora, jak się opisuje, choć ja mam inne zdanie), który robi mi najlepsze zdjęcia. Ubolewam, że tak rzadko jest w Polsce :) Świetne zdjęcia portretowe, a ja dodatkowo zawsze rzucam się na miejskie reportażowe.

hug the stuff instagram

HUG THE STUFF – marka wnętrzarska, sprzedająca wyjątkowe pościele. Ja śledzę ich profil za cudne zdjęcia nóg i komputera właścicielki :) Fajny, pościelowy lifestyle i konsekwentne budowanie marki, co doceniam (jak to się dzieje, że na każdym zdjęciu są INNE porwane spodnie, haha, ile ona ich ma?)

VAI VAI INSTAGRAM

VAI VAI – lifestylowy internetowy magazyn rodem z Litwy. Nic na to nie poradzę – uwielbiam takie pastelowe ujęcia :)

ASIA PIETRZYK INSTAGRAM

ASIA PIETRZYK – ilustratorka i projektantka mieszkająca w Sztokholmie. Jej grafiki są obłędne, miałam mega problem, żeby wybrać szybko 4 ujęcia do tego posta, które mi się najbardziej podobają, bo podobają mi się wszystkie.

Instagram wciąga, prawda? W czym tkwi jego magia? Właśnie w przeglądaniu tych pięknych, wybranych ujęć, które nie mają końca. Oglądam, przeglądam, inspiruję się, motywuję, podziwiam albo po prostu relaksuję.

 
 

2 Comments on Instagram te amo

 1. Asia
  Kwiecień 8, 2015 at 9:25 pm (2 lata ago)

  Dziękuję! Tak tutaj miło na tej liście:)

  Odpowiedz
  • E for Event
   Kwiecień 9, 2015 at 11:37 am (2 lata ago)

   :) miło i kolorowo, i pięknie graficznie na tej liście, haha! Bardzo mnie ucieszył Twój komentarz!

   Odpowiedz

Leave a Reply