Jesteśmy najlepsi

Jestem zakopana po uszy w projektach i życiowych zmianach – uwierzcie, dużo się dzieje, ale o tym projekcie nie mogę nie napisać.

EMILKA JESTEM NAJLEPSZA

Już ponad 100 osób wzięło udział w akcji rodem z Love2work JESTEM NAJLEPSZA/JESTEM NAJLEPSZY. I to nie koniec, wciąż dostajemy z Moniką nowe zgłoszenia. Co to oznacza? Że akcja jest ważna, że potrzebujemy czuć się docenieni, że każdy ma coś w czym jest dobry – może to być słuchanie innych, lub organizacja imprez – a spisanie tego i upublicznienie potwierdza to i pozwala nam jeszcze mocniej w to uwierzyć.

Mamy problem z mówieniem o swoich mocnych stronach – sama poszłam na pierwszy ogień i naprawdę trudno było mi napisać w czym jestem najlepsza. A przecież Polacy to niesamowicie utalentowany naród, pełen pasji, szybko uczący się, dostosowujący się do nowych sytuacji, ale który wciąż się nie docenia.

Zapraszam Was serdecznie do udziału w tej akcji! Wyślijcie nam na adres we@love2work.pl swoje zgłoszenie (jak się nazywacie, w czym jesteście najlepsi, swoje zdjęcie oraz adres strony internetowej, czy bloga) i pomóżcie nam wzmocnić pewność siebie Polaków, bo taki właśnie mamy plan :)

 

JESTEŚMY NAJLEPSI

 
 

2 Comments on Jesteśmy najlepsi

 1. margaritum
  Sierpień 28, 2014 at 3:21 pm (3 lata ago)

  Ale świetny projekt! :) Do kiedy przyjmujecie zgłoszenia?

  Odpowiedz
  • E for Event
   Sierpień 28, 2014 at 3:31 pm (3 lata ago)

   Na razie zgłoszeń mamy tyle, że nie określiłyśmy daty końcowej, na pewno do końca września, zobaczymy co dalej :)

   Odpowiedz

Leave a Reply