M jak Mila, mama, macaronsy

SONY DSC

Od dawna szaleję za typografią i przeglądam internet, i się napawam takimiż plakatami, nadrukami itd. Dlatego z wielka chęcią zabrałam Tekstualnej jej bluzę. W marzeniach jestem mega utalentowanym liternikiem i sama, wyposażona w zwykły długopis, czy marker, tworzę cuda rodem z Pinteresta. Na szczęście zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że nie można wszystkiego, że lepiej skupić się na kilku rzeczach, a nie rozdrabniać, bo i tak jestem mocno rozdrobniona, niczym coleslav w KFC. Chwilowo, w każdym razie, liternikiem nie zostanę, musi mi wystarczyć moje rodzone pismo, bez udziwnień, niezbyt atrakcyjne (Babcia: Po ojcu to ty pisma nie odziedziczyłaś / czyt. nieładne). Według internetowych grafologów jestem tolerancyjna i hojna, żyję w zgodzie z obowiązującymi przepisami, jestem otwarta na otoczenie i towarzyska, jednocześnie cenię sobie samotność, do tego jestem dynamiczna i śmiała, a także najprawdopodobniej jestem zainteresowana głównie sobą i mam artystyczną naturę, co wcale nie kłóci się z byciem zorganizowaną i empatyczną (i muszę być niezła w tworzeniu zdań wielokrotnie złożonych, a to wszystko mówi moja kropka nad „i”) :)

Normalnie kobieta orkiestra, zatańczy, murzynka upiecze, krawat zawiąże, PITa wypełni.

Wracając do pisania – jeszcze jakiś czas temu dzielnie reprezentowała mnie litera „E” – wiadomo – Emilia, event (chociaż już coraz mniej się nimi zajmuję), a teraz na podium wchodzi druga, równorzędna –  ”M”. Mila, mama, miłość, mleko, macaronsy :). Dla każdego coś dobrego.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

 
 

4 Comments on M jak Mila, mama, macaronsy

 1. sigrun
  Maj 1, 2015 at 10:02 pm (2 lata ago)

  Sama mam eM-syndrom;) i Mila-syna w domu;) pozdrawiam eMkową mamę. Pozdrawiam mloda mamę. Mama z grzechem w imię wpisanym. Też na eM.

  Odpowiedz
  • E for Event
   Maj 2, 2015 at 8:54 pm (2 lata ago)

   Przybij pionę!! :)

   Odpowiedz
 2. Aga
  Maj 11, 2015 at 5:27 pm (2 lata ago)

  Emilko, skąd bluza ;)?

  Odpowiedz
  • E for Event
   Maj 11, 2015 at 5:53 pm (2 lata ago)

   bluza mojej siostry – z Mango :)

   Odpowiedz

Leave a Reply