Marcowe spotkanie blogerów w Olsztynie

Ostatni rok dużo u mnie zmienił. Rok temu moja Tekstualna siostra była na pierwszym spotkaniu blogerek w Trójmieście. Zaczęło się słyszeć o podobnych akcjach, w końcu moda zawitała też na Warmię i rozpoczął się sezon na blogerskie spotkania. Wtedy ja się rzuciłam w wir organizowania, zacieśniłam znajomości z innymi blogerkami – nawiązałam przyjaźnie, a nawet rozpoczęłam zawodowe współpace (dzięki Aga!). Same dobre rzeczy wyniknęły dla mnie ze spotkań z blogerkami.  Nic chyba dziwnego, że jak jest okazja chętnie biorę udział, jako uczestnik, w organizowanych spotkaniach, nie tylko w Olsztynie.

W sobotę brałam udział właśnie w takim wydarzeniu. Extremama, Karolibu i Nisza zorganizowały spotkanie „Jestę Blogerę”. Pognałam jak na skrzydłach, bo humor miałam świetny, pogoda była piękna, a w perspektywie spotkanie ze znajomymi dziewczynami, z którymi nigdy za dużo spotkań, z siostrą, szwagrem i Inulką. Śmiałam się, że uczestniczyłam prawie w rodzinnym spotkaniu.

Pierwszy raz odwiedziłam kawiarnię Cafe L’Art de Vivre. Uwielbiam chodzić na kawę, ale nigdy tam nie byłam i teraz wiem, że to był błąd. Zaskoczyło mnie fajne, jasne wnętrze, naprawdę dobra kawa (i gorąca, co nieczęsto można spotkać, jak zauważyła Agata z Caribulife) i PYSZNE czekoladowe ciasto. A najbardziej podziwiałam cierpliwość i opanowanie właścicieli. Stado kobiet (i kilku panów) chcących kawę w tym samym czasie, w różnych konfiguracjach, zestawach i smakach – mnie by doprowadziły do histerii, a oni na spokojnie, cierpliwie realizowali zamówienia. Podziwiam.

Fajnie, że spotkania blogerów zawierają też składnik merytoryczny. Radek Walaugo prowadził wykład/warsztaty na temat podstaw obróbki zdjęć, potem Lidia Piechota (Extremama) pogadała z nami na temat stylu pisania bloga. Ponieważ radze sobie z moimi zdjęciami – wykład Radka był dla mnie powtórką znanych wiadomości, natomiast żałowałam, że tak krótko trwała dyskusja z Lidką, bo bardzo fajnie się słuchało jej i innych, rozmawiających na temat właśnie stylu, poprawności, błędów itd.

Nie ukrywam, że bardzo miłym akcentem były prezenty od sponsorów spotkania. Ja dodatkowo wyszłam ze spotkania szczęśliwa. Wiedziałam, że jeden uczestnik dostanie sesję zdjęciową u Natalii Jaśkowskiej. Bardzo chciałam być tą osoba i od rana sobie wizualizowałam, że to mi się poszczęści. Sesję wylosowała inna blogerka, ALE…oddała mi ją, bo, jak sama powiedziała, ma już tyle zdjęć, że nie potrzebuje. To się nazywa sprzyjanie kosmosu!!!! Szykuję się z Mamą, Moniką i Inulką na sesję rodzinna babską. Widziecie fotki poniżej? Robiła je właśnie Natalia, więc nic dziwnego, że się nie mogę doczekać naszej sesji!!

(nie mogę sie powstrzymać przed opublikowaniem wszystkiech pięknych fotek z Inulą w roli głównej)

Było bardzo miło na spotkaniu, choć czułam się trochę nie na miejscu :), bo miałam wrażenie, że to jednak spotkanie mamowe, biorąc pod uwagę obecność dzieci, ogólny chaos, a także partnerów imprezy. Zastanawiałam się, czy na pewno dobrze trafiłam, bo czułam się jakbym się wkręciła na spotkanie mam blogerek :) Myślę, że spokojnie Organizatorki mogą organizować spotkania profilowe – czyli typowo mamowe/parentingowe, bo na pewno zapotrzebowanie na takie spotkania jest duże. Nie zawsze łączenie blogerów z różnych dziedzin + dzieci + mało miejsca to dobre rozwiązanie. Nie ulega jednak wątpliwości, że Organizatorki bardzo się napracowały. Wiem, bo pamiętam jak sama organizowałam spotkania :) Dziękuję Wam dziewczyny za sobotnie spotkanie.

Partnerzy sobotniego spotkania:

BIBI DREAMS , BIELENDA BODY PERFECT , CAFE L’ART DE VIVRE , CAHLO , ESTYMO FOTOTERAPIA – Natalia Jaśkowska HAPPY MOMENTS , INFANTE INFAVIT KOLOROWANKA , MABIBI , MADAME LA MODE – Mobilne SPA , MAMA MADE , MNISHKHA , NAILS & MORE MILENA WOLIŃSKA-CHMIEL , OLSZTYŃSKI TEATR LALEK , OPLOTKA , OWEE CARGO , PAT & RUB , PRZYDAJESIE.PL , PRZYPINKA.PL , RADOSŁAW WALAUGO , SIOSTRA ANIA , TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE , TIFI , TINCA TINCA TULANKI , TULOKO , UNCOMMON , WEKTOR 77 , ZAKAMARKI , TUULI REUSED WIND HAIR DESIGN STUDIO BY EWA KOWALSKA , DECORTEAM  

 
 

4 Comments on Marcowe spotkanie blogerów w Olsztynie

 1. Gizanka
  Marzec 26, 2014 at 6:46 pm (3 lata ago)

  Ale się zgrałyście paseczkowymi strojami z Agatą :) Zdjęcia Natalii piękne, a to na którym Inulka jak mała sroczka trzyma twój wisiorek jest najlepsze. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. agta
  Marzec 26, 2014 at 7:31 pm (3 lata ago)

  bardzo lubię Cafe l’Art de Vivre i równie bardzo żałuję, że nie mogłam tam z Wami być:( może następnym razem;D

  Odpowiedz
 3. Unknown
  Marzec 27, 2014 at 6:49 am (3 lata ago)

  Zaczęłam wam zazdrościć tych spotkań chyba muszę się przeprowadzić na pomorze tudzież Warmię :)

  Odpowiedz
 4. entomka
  Marzec 29, 2014 at 6:31 am (3 lata ago)

  Jest was sporo w Olsztynie,świetnie …

  Odpowiedz

Leave a Reply