Niedzielne Walentynki + prezent do ściągnięcia

Z tego, co wiem Walentynki są w czwartek. Bartek nie uważa tego okropnego, ociekającego lukrem, amerykańskiego święta (to żadne święto, święto to Boże Narodzenie, Wielkanoc, albo Zielone Świątki!). Ale zgodził się zrobić mi walentynkową kolację :) Okazało się, że wyjeżdża i w czwartek go nie będzie, więc…kolacja przełożona (sushi sushi sushi) a dziś mieliśmy niedzielne, walentynkowe późne śniadanie. Na słodko…nawet bardzo.

Chciałam, żeby to śniadanie było trochę inne niż zwykle. Cała radość jest w tym, żeby dobrze się bawić i nie chcieć odejść od stołu. Przygotowałam walentynkowe podkładki pod talerze i etykietę na wino :) Wiem wiem…wino w niedzielę, jak jest jeszcze jasno? A kto nam zabroni?!

Podkładki i etykieta pod hasłem BE MINE. Dla Was do ściągnięcia TUTAJ i TUTAJ. Wystarczy ściągnąć plik, wydrukować i dobrze się bawić :)

Ściągajcie, drukujcie i się nie krępujcie, do czwartku jeszcze kilka dni :) Etykietę wydrukujcie na formacie A4, najlepiej na papierze samoprzylepnym (ale można też na zwykłym i przykleić taśmą dwustronną, albo klejem), dostosowując obraz do wielkości formatu i ustawiając najlepszą jakość wydruku. Podkładkę wydrukujcie na formacie A3, również ustawiając najlepszą jakość.

- etykieta do ściągnięcia TUTAJ
- podkładka do ściągnięcia TUTAJ

Życzę Udanych Walentynek, tak na wyrost, z wyprzedzeniem, ale jestem dziś w walentynkowym nastroju :)

WYPIJMY ZA TO!

 
 

5 Comments on Niedzielne Walentynki + prezent do ściągnięcia

  1. gosia
    Luty 10, 2013 at 7:40 pm (4 lata ago)

    wino na śniadanie? no no, to mi się podoba :D

    Odpowiedz

Leave a Reply