Noworoczny prezent do ściągnięcia

Niedługo koniec roku i ..koniec mojego kalendarza. Jeszcze nie kupiłam nowego papierowego – za to mam już styczniową skórkę na pulpit. Nie mogłam się zdecydować czy bardziej mnie ciągnie do czekolady, czy do koca, który dostałam od Tekstualnego Mikołaja, więc propozycje są dwie :)
Zapraszam do swobodnego częstowania się i nie krępowania!
SKÓRKA DLA ŁASUCHA do ściągnięcia TUTAJ 
SKÓRKA DLA ZMARŹLUCHA do ściągnięcia TUTAJ
Już jutro wyjeżdżam w kierunku szalonej zabawy sylwestrowej, zatem życzę przyjemnego korzystania z pulpitowych tapet i Szczęśliwego Nowego Roku!!
 
 

3 Comments on Noworoczny prezent do ściągnięcia

 1. Karolina Duda
  Wrzesień 25, 2013 at 5:47 pm (4 lata ago)

  Hej, tu Karolina z Wrocławia :) Z prawdziwą przyjemnością od jakiegoś czasu czytam i przede wszystkim oglądam Twojego bloga :) Urzekły mnie Twoje letnie tapety, ale niestety musiałam przyznać sama przed sobą, że trzeba zmienić ją na tapetę bardziej pasującą do aury. Zakochałam się w Twojej propozycji na styczeń dla zmarzluchów, stąd moja prośba – czy można stworzyć wersję bez kalendarza? Byłabym dozgonnie wdzięczna, bo jak wiadomo – serce nie sługa…

  Odpowiedz
  • Emilka forEvent
   Wrzesień 25, 2013 at 7:03 pm (4 lata ago)

   Hej :) Bardzo mi miło, że tak Ci się ta tapeta spodobała. Nie znalazłam pliku roboczego z ta tapetą, ale mam zdjęcie, więc pod tym linkiem znajdziesz tapete dla zmarźlucha, bez kalendarza. Mam nadzieję, że Ci się będzie podobać :)

   http://img27.imageshack.us/img27/2909/xb8r.jpg

   Miłego wieczoru!
   Emilka

   Odpowiedz

Leave a Reply