Pokój małej dziewczynki

SONY DSC

Mały, sypialniany update. Jakiś czas temu planowaliśmy z małego pokoju zrobić sypialnię dla 3ki. Plany się zmieniły. To będzie pokój małej dziewczynki :) Nie zmieścimy wszystkiego, więc postanowiliśmy skupić się na Małej. Mamy mało czasu – 8,9 tygodni, więc planujemy, zapisujemy, podliczamy, inspirujemy się i wysyłamy zapytania. Czuję spore podekscytowanie, bo urządzanie mieszkania, czy pokoju to świetna sprawa! Przy okazji zrobimy lifting przedpokoju i pokombinujemy z dużym. Na tym etapie króluje czerń, biel, szarość i beż – co za niespodzianka :).

SONY DSC

Naprawdę cieszę się na nowy mały pokój. Składzik, kociarnia i ogólnie miejsce absolutnie niereprezentacyjne stanie się w pełni funkcjonalnym pokojem, intensywnie użytkowanym, nabierze życia! Mam zamiar zrobić zdjęcia przed i po, żeby sama zobaczyć co udało nam się zrobić. Co jeszcze? Urządzanie i wybieranie bardziej mi uświadamia, że to już zaraz nastąpi ta nasza rewolucja. Abstrakcyjna sytuacja zaczyna przybierać realne formy :) nie mogę się doczekać. Raz na jakiś czas przeglądam malutkie ubranka, które mają już swoją dziecięcą historię, zastanawiam się jak będzie wyglądała. Mam nadzieję, że włosy odziedziczy po B (patrząc na jego wielką, czarną czuprynę, przypominającą hełm, na zdjęciach z dzieciństwa <3).

SONY DSC

 
 

2 Comments on Pokój małej dziewczynki

 1. Ania
  Styczeń 11, 2015 at 12:49 pm (2 lata ago)

  Jak to cudnie nie patrzeć na stos mieniących się od różu ubranek :) Na metamorfozę pokoju czekam z niecierpliwością :)

  Odpowiedz
  • E for Event
   Styczeń 11, 2015 at 3:23 pm (2 lata ago)

   różowego zamierzam unikać :) owszem – fajnie wygląda w niewielkich dodatkach, ale…dopóki ja wybieram będzie po mojemu (w okolicach wieku przedszkolnego podobno genetycznie dziewczynki kochają różowy, fioletowy i błyszczący :P) – zobaczymy :)

   Odpowiedz

Leave a Reply