Śniadanie na trawie

Jak spędzają sobotnie przed- i popołudnie olsztyńscy blogerzy? Jedzą śniadanie na trawie w parku w centrum miasta. Nie mogłam tego ominąć, czułam się wspaniale, było ciepło, bardzo na luzie i pysznie (dzięki podkradzionemu innym blogerom jedzeniu, gdyż pędziłam tam na złamanie karku i nic nie zdążyłam przygotować :P ).

Niesamowicie mnie cieszy, że od roku Olsztyn tak się zmienia, właśnie pod względem spotkań, warsztatów, śniadań, kaw – nie tylko blogerów, ale freelancerów. Spotykam wciąż nowych ludzi, widzę, że dużo się dzieje, że to jeszcze nie koniec i spokojnie moge mieć nadzieję na więcej. To po prostu świetne, że w jednym miejscu zbiera się tak duża grupa, częściowo znajoma na żywo, częściowo znajoma online, częściowo nieznajoma i jest tak fajnie. Bardzo ładnie proszę organizatorów o kolejne takie pikniki. Następnym razem obiecuję przygotuję coś dobrego do jedzenia osobiście!

Tak na marginesie, to Olsztyn latem jest najlepszy – zielono, ciepło, gwarno (turyści) i parkowo (musze w końcu na dłużej wybrać się do nowego parku centralnego).

Miłego weekendu wszystkim!

SONY DSCSONY DSC SONY DSC SONY DSCSONY DSCSONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

 
 

5 Comments on Śniadanie na trawie

 1. Ola
  Lipiec 5, 2014 at 6:08 pm (3 lata ago)

  Ale czadowo i pysznie :) mam nadzieję, że za rok będę miała możliwość również się śniadaniować :)

  Odpowiedz
 2. Ilona
  Lipiec 5, 2014 at 7:02 pm (3 lata ago)

  Miło było Was poznać. Do następnego! Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 3. Marcin
  Lipiec 5, 2014 at 10:09 pm (3 lata ago)

  Beda kolejne ;);) Fajnie, ze sie podobalo ;) ja niesamowicie naladowalem akumulatory ;)

  Odpowiedz
 4. MlecznaKrowa
  Lipiec 7, 2014 at 8:50 am (3 lata ago)

  Trzeba przyznać, ze było świetnie:) Fajna inicjatywa, i tak na luzie:)

  Odpowiedz

Leave a Reply