Spersonalizowany prezent

Bardzo lubię dawać prezenty. Czasem bywa to stres, bo dbam o to, żeby prezent nie był przypadkowy. Czasem brak pomysłu, a czasem nie wiem jaka będzie na niego reakcja. Niecały miesiąc temu Bartek obchodził urodziny i od wielu tygodni planowałam dla niego wyjątkowy prezent. Dzisiaj Wam go opiszę i, mam nadzieję, zainspiruję.

Bartek to żeglarz, gdyby okoliczności pozwoliły, pewnie by cały sezon tyłka z wody i łódki nie wyjmował (sezon sezonem – 1,5 roku temu byłam z nim na rejsie w grudniu – makabra). Do tego jest dosyć wymagający prezentowo, nie znosi przypadkowych, nieprzemyślanych prezentów i lubi przedmioty dobrej jakości. Zgłosiłam się do Moniki z TUULI BAGS, żeby pomogła mi ze spersonalizowanym prezentem.

SONY DSC

Tuuli Bags to firma, która wykonuje torby z używanych żagli – idealnie pasowała mi do Bartka, nie mogłam się jednak zdecydować na rodzaj torby, czy to ma być nerka, czy torba na rower, czy jeszcze coś innego. Ostatecznie Monika pomogła mi się zdecydować na torbę – treningową, turystyczną, uniwersalną, zakładaną przez ramię, biało-granatową, nieprzemakalną, bardzo pojemną, w dodatku z iniciałami Bartka oraz datą, naszytą na wewnętrznej kieszonce oraz brązowym, zamszowym wykończeniem.

Nie pisałabym o torbie, gdyby prezent się nie spodobał. Na szczęście bardzo się spodobał i jest noszony codziennie, bez przerwy. Wygląda bardzo stylowo (coś czuję będę pożyczać), a najważniejsze, że jest fajny ideologicznie (recycling, reusing, żagle). Jeśli ktoś z Was chce sprawić prezent żeglarzowi, to to jest najlepsza opcja.

SONY DSCSONY DSC

 
 

3 Comments on Spersonalizowany prezent

 1. Basia
  Lipiec 14, 2014 at 9:07 pm (3 lata ago)

  Fajowa torba. A tym bardziej fajnie, że podoba się właścicielowi:)

  Odpowiedz
 2. natalijka
  Lipiec 14, 2014 at 10:10 pm (3 lata ago)

  czadowe! podkradam pomysł bo też mam żeglarza w domu :)

  Odpowiedz
 3. sigrun
  Lipiec 17, 2014 at 8:33 pm (3 lata ago)

  super prezent.. tez im dluzej jestem z moim B. tym kurcza mi sie fajne pomysly by go czyms zaskoczyc i ucieszyl, choc moj nie zeglarz. za to moja córa z 21.06;)

  Odpowiedz

Leave a Reply