Świąteczna dziecięca wishlista

No to kolejny post ze świętami w tytule. Wpadam w wir planowania. Czy Wy też macie tak, że szukając konkretnych rzeczy napotykacie na dziesiątki innych, które nagle też koniecznie musicie mieć? Internetowe zakupy (może nie window shopping, ale na pewno screen shopping) to czyste szaleństwo. Nie wiem tylko czy to pociąg do Skandynawii, czy jakaś ukryta depresja, ale…wszystko prawie jest szare, lub, w najlepszym wypadku, w mało dziecięcych kolorach. Tłumaczę to faktem, że niemowlęta widzą tylko kontrasty, więc czarny, biały i czerwony są jak najbardziej na miejscu :)

Mam też wrażenie, że na samym początku liczy się to, co podoba się mamie, nie dziecku – nim więc przyjdzie pora na wściekły róż, fiolet, brokat, wróżki, księżniczki i ogólnie potop kiczu – mam pole do popisu. Przez jakieś 3, czy 4 lata ja rządzę :) Niech szara i czarno-biała strona mocy będzie z nami.

wishlista dziecięca

 

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11

 
 

3 Comments on Świąteczna dziecięca wishlista

 1. Bebe&Co.
  Grudzień 7, 2014 at 8:47 pm (3 lata ago)

  to ja poproszę takie w wersji dla duuuużej dziewczynki ;)

  Odpowiedz
 2. Ania
  Grudzień 8, 2014 at 8:30 pm (3 lata ago)

  Masz gust! Czasem cieszę się, że mam chłopca i omija mnie wszędobylski róż. Jeśli będę mieć kiedyś dziewczynkę, chyba będzie chodziła w ubrankach po bracie :P

  Odpowiedz
  • E for Event
   Grudzień 8, 2014 at 8:35 pm (3 lata ago)

   :) Dziękuję!! Mi też, w dziecięcych sklepach, wzrok automatycznie kieruje się w chłopięcą stronę.

   Odpowiedz

Leave a Reply