Wielkanocna girlanda DIY

Mam dla Was pierwszy wielkanocny post i pierwsze DIY. Nauczona błędami grudniowymi wcześniej zajmuję się tematem dekoracji, żeby uniknąć tradycyjnego „na ostatnią chwilę”.

Jestem niecierpliwa i lubię szybkie rozwiązania i efekty. Fajnie jest zająć się dekoracjami i widzieć rezultat od razu. To mnie motywuje. Mam dla Was coś takiego. Dziś to będzie girlanda, którą można wykorzystać na kilka sposobów. Robi się ją bardzo szybko, wystarczą wstążki, nożyczki, klej na ciepło / taśma dwustronna / dobry klej uniwersalny i wydrukowane jajka. Ja zaprojektowałam je sobie sama i chętnie się z Wami podzielę, plik do pobrania TUTAJ. Wydrukowałam moje na białym, grubszym papierze (w moim przypadku 300g).

Papierowe pisanki wycinamy po kropkowanej linii (lubię biały margines wokół wyciętych pisanek) i przyklejamy w rzędzie do wstążki. Trzeba pamiętać, żeby przyklejać górną część jajek, nie np. na środku, wtedy girlanda nie będzie się przekręcać wisząc. To tyle :) Taką gotową girlandę możecie powiesić nad stołem, lub przy ścianie, albo, tak jak ja, z tyłu krzesła, co wygląda naprawdę fajnie.

 
 

8 Comments on Wielkanocna girlanda DIY

 1. uanset
  Kwiecień 7, 2014 at 11:42 am (3 lata ago)

  piękne te girlandy zrobiłaś!

  Odpowiedz
 2. Ewa Szczepańska
  Kwiecień 7, 2014 at 6:16 pm (3 lata ago)

  Pomysłowe. Ja nie przepadam za girlandami bo w moim małym mieszkaniu stwarzają wrażenie bałaganu. Ale w ogrodzie już owszem.

  Odpowiedz
 3. Nowiutki Rupieć
  Kwiecień 8, 2014 at 6:08 am (3 lata ago)

  No i czapa. Też lubię szybkie efekty. Bardzo miła girlanda!

  Odpowiedz
 4. Joanna
  Kwiecień 8, 2014 at 4:30 pm (3 lata ago)

  Świetny pomysł. :) Musze się zastanowić gdzie mogłabym zamocować taką girlandę, a potem ją zrobić. :)

  Odpowiedz
 5. Kusterkowa
  Kwiecień 2, 2015 at 8:28 am (2 lata ago)

  Śliczne, kolorowe i kojarzą mi się ze świętami Wielkanocnymi w dzieciństwie ;) Miło zobaczyć takie kolory chociaż na ekranie monitora, bo za oknem wyjątkowo mało ciekawie jest.

  Ja dzisiaj dopiero się zabieram za porządki świąteczne, ale na pewno ozdobię mieszkanie, zmotywowałaś mnie!

  Odpowiedz
  • E for Event
   Kwiecień 2, 2015 at 8:40 am (2 lata ago)

   Niestety ja nie czuję świąt…jeszcze, choć w domu moich Rodziców na pewno atmosfery nie zabraknie, jak zawsze :) Czekam na to!

   Odpowiedz
 6. Renia
  Kwiecień 6, 2015 at 10:38 am (2 lata ago)

  Święta trwają, więc jeszcze nie jest za późno :) zainspirowałaś mnie do wykorzystania tekturowych jajeczek, które pelętają się po pokoju dziecięcym :)

  Odpowiedz

Leave a Reply