Zima w słoiku

Pamiętacie MAMMAZINE? Internetowy magazyn dla mam (choć ja, jako nie-mama też czytam z przyjemnoścą), w którym był mój mały tutorial w listopadzie na temat liska origami? Grudniowe wydanie już jest dostępne TUTAJ. A piszę o tym dlatego, że znajdziecie tam mój sposób na zimę w słoiku. Zapraszam Was serdecznie do skonstruowania sobie takiej domowej zimowej, śnieżnej kuli – wszystkie szczegóły, cały opis oraz pliki do ściągnięcia oczywiście w grudniowym Mammazine :) (które jest bardzo, bardzo świąteczne, w którym przeczytacie o świętach według blogerów i Trójmiejskich Mam, poznacie mase świątecznych przepisów na dobre rzeczy i po prostu poczujecie magię).

Poniżej trochę zdjęć, innych niż w Mammazine. Tak właśnie powstawał mój bałwanek – od szablonów, przez wycinanie, klejenie i wypełnianie słoja. Zima w słoiku stoi u mnie do tej pory, a po otwarciu cudownie pachnie kokosem.

Gwiazdą okładkową, dziewczynką grudnia jest moja ukochana Ina Pyzolina :) a zdjęcie to zrobiła Agnieszka Potocka / Subobiektywna

 

 
 

1 Comment on Zima w słoiku

  1. Gizanka
    Grudzień 16, 2013 at 11:05 am (4 lata ago)

    Uwielbiam te Twoje papierowe cudeńka i choć nie miałabym co z robić z takim bałwankiem to zapisuję pomysł w katalogu „do realizacji”. Jak Ala podrośnie takie tutoriale będą jak znalazł.

    Odpowiedz

Leave a Reply