Co robić w weekend?

Jest sobotnie przedpołudnie i planuję sobie pracę – nie ma litości, hahah. Faktem jest, że dopóki nad głową wiszą mi terminy o weekendowym relaksie nie może być mowy, najpierw obowiązki, potem przyjemności. A Wy? Pewnie 100% wolności – szczerze Wam tego życzę. Dziś, przynajmniej w Olsztynie, pogoda nie mówi „wychodzimy, jest pięknie!”, więc jeśli planujecie posiedzieć w domu mam dla Was kilka pomysłów jak zrobić coś fajnego, do domu, lub dla siebie. Zapraszam na przypomnienie paru postów DIY :)

BATONIKI MUSLI

img_85081-1050x700

Uwielbiam! Jak je zrobicie możecie wyjść na spacer, żeby z czystym sumieniem je na nim zjeść :) A jak jeden zostanie zabierzcie w poniedziałek do pracy.

TABLICA KORKOWA NA LODÓWKĘ

SONY DSC

Świetny sposób na wykorzystanie porozrzucanych po całej kuchni korków od wina. Trzeba się jednak zaopatrzyć w matę magnetyczną i klej na ciepło / kropelkę / mocną taśmę dwustronną. Mój kot uwielbia je zrzucać z lodówki, więc…dodatkowy plus :)

SERCE ZE SZNURKA

SONY DSC

Skoro coraz mocniej siedzimy w walentynkowym klimacie…:)

MINI WAZONY

SONY DSC

Uwielbiam przedmioty codziennego użytku w uroczej wersji mini. Tutaj ze słoiczków po dziecięcych posiłkach powstały małe wazony. Recykling w domowym wydaniu :)

MINI PATERA Z POKRYWKĄ

SONY DSC

…czy wspominałam, że lubię miniatury domowych naczyń?

CZEKOLADOWE SERDUSZKA NA PATYKU

SONY DSC

Bardzo prosty i bardzo walentynkowy projekt do zrobienia w domu w ciągu pół godziny :)

SERCE ORIGAMI Z DOBRĄ WIADOMOŚCIĄ

SONY DSC

Serc ciąg dalszy, tym razem z papieru i pozytywnym przekazem (i bez kalorii).

Życzę wspaniałego weekendu, wracam do pracy. Jeśli będziecie mieć ochotę wypróbować którąś z powyższych propozycji – wysyłajcie mi zdjęcia, bardzo chętnie je zobaczę!! :)

 
 

Leave a Reply