Każdej kobiecie w hip-hopie do twarzy

Wygodne, funkcjonalne, a także świetnie wpisujące się w kanon streetwear i sportswear – damskie bluzy Prosto, dostępne w BraggaShop które zostały zaczerpnięte z wydawać by się mogło, typowo męskiego świata hip-hopu, zyskały sobie rzesze fanek płci pięknej.

Dziewczęca dresiara

bluza damska prosto

Oversizowy styl charakteryzujący bluzy tej znanej i popularnej marki, wpisują się w rapowy kanon luzu, ale jednocześnie zwracającego uwagę stylu. Dlatego właśnie są one tak często wykorzystywane przez panie, w każdych możliwych okolicznościach. Chcąc bowiem wyróżnić się wśród ulicznego tłoku, niecodziennym wzornictwem, a jednocześnie zachować dziewczęcy look, warto wybrać sprawdzoną klasykę bluzy Prosto.

Blokowa geneza

Najwyższy komfort zapewnia wysoka jakość wykonania produktów, które gwarantują poczucie wygody i funkcjonalności, idące w parze z niebagatelnymi kolorami i motywami umieszczanymi na froncie odzieży. Przeszłością stało się już postrzeganie kobiety ubranej w hip-hopową bluzę jako chłopczycy lub „dresiary”. Ikona bluz Prosto odznacza się marką, która zbudowała sobie prestiż na najwyższym poziomie, wychodząc poza schematy blokowych outfitów.

Każda kobieta lubi ubrania i zabawę modą, ale najbardziej cenione są te stylizacje, które opierają się na wygodzie i klasyce – gwarancją udanej, miejskiej „stylówki” są zawsze bluzy Prosto z różnych linii i kolekcji, jakie marka proponuje, aby trafić w gust i upodobania wielu odbiorców.

Comments are closed.