Papierowe dekoracje do samodzielnego wykonania

Niedawno wspominałam o wspólnym projekcie z Agnieszką Subobiektywną. Wreszcie mogę się nim podzielić. Z racji rozpoczętego całkiem niedawno sezonu ślubnego oraz imprez plenerowych postanowiłyśmy pokazać Wam jak samodzielnie i prosto można stworzyć papierowe dekoracje.

Wachlarze oraz diamentowe winietki, wszystko w chłodnej, bardzo modnej tonacji. Małe wachlarzyki są cudne! Im więcej ich tym lepiej. Wyglądają wyjątkowo pięknie podwieszone na przezroczystej żyłce, czy wstążkach i ruszające się na wietrze, lub nieregularnie rozsypane na stole. Do nich mamy winietki – papierowe bryły w kształcie szlachetnych kamieni, do których można przeczepić karteczkę z nazwiskiem i ustawić na stole w formie winietki. Te diamentowe pudełeczka będą też idealne do schowania słodkich prezentów dla gości. Zdecydowałyśmy się na szlachetne kolory, czyli złoto (jedyny ciepły element), srebro oraz granat.

Na stronie Subobiektywnej znajdziecie szablony do pobrania – wachlarze i winietki. Ale to nie wszystko – u Agnieszki zobaczycie też film z naszymi dekoracjami oraz więcej zdjęć! Musicie zobaczyć koniecznie, bo dopiero na filmie widać jak to pięknie wygląda i się porusza / KLIK/.

/ fot. Subobiektywna /

UWAGA! szablon z wachlarzami dotyczy tylko najmniejszych – żeby wykonać duże wachlarze należy wydrukować ten sam szablon na większym formacie, lub przerysować samodzielnie na brystolu o dużych wymiarach

 
 

6 Comments on Papierowe dekoracje do samodzielnego wykonania

 1. margaritum
  Kwiecień 28, 2014 at 9:45 am (3 lata ago)

  Są przepiękne! I w zachwycających kolorach.

  Odpowiedz
 2. Malska
  Kwiecień 28, 2014 at 11:53 am (3 lata ago)

  Super!
  I piękny charakter pisma :)

  Odpowiedz
 3. Haukotella
  Kwiecień 28, 2014 at 3:47 pm (3 lata ago)

  Uwielbiam takie papierowe dekoracje, szczególnie wachlarze :) kiedyś robiłam podobne ślubne pudełeczka w kształcie diamentów tylko dużo mniejsze. Super pomysł na połączenie z winietkami, na to nie wpadłam :)

  Odpowiedz
 4. Marta Woźna
  Kwiecień 28, 2014 at 6:55 pm (3 lata ago)

  A może polecisz coś do zrobienia z bibuły? ;) Narobiłam pomponów i mi jeszcze pełno zostało :)

  Odpowiedz

Leave a Reply