Walentynkowy

Ja wiem, że jestem stara baba, ale walentynki zawsze trochę na mnie działają :) Znam ten nurt konserwatywny, pod tytułem „14 lutego to taki sam dzień w roku jak każdy inny, a miłość powinno się okazywać codziennie”. Znam, ale nie przeszkadza mi to trochę się na ten środek lutego cieszyć. Cieszy mnie czekanie na fajny gest ze strony drugiej połówki, na spokojną, „specjalną” kolację, na romantyczny film wieczorem, szczególnie, że w tym roku to piątek jest tym szczęśliwym dniem (to wszystko stanie się ciałem jak B. wyjdzie poza strefę „14 lutego to taki sam dzień w roku jak każdy inny…”).

Lubię też serca. To tak samo rozpoznawalny na całym świecie symbol, jak krzyż – minimalistyczny, prosty, ale z wielkim znaczeniem, które za nim idzie. Nie mówię, że obwiesiłabym się sercami od stóp do głów, ale detale? Jak najbardziej.

fot. Pinterest.com

Rok temu rozszalałam się z walentynkowymi projektami – szał normalnie :) Zapraszam na małą retrospekcję!

Walentynkowy Projekt Specjalny KLIK

Walentynkowy Projekt – Prezent do Ściągnięcia KLIK

 
 

3 Comments on Walentynkowy

 1. basia d
  Luty 13, 2014 at 9:24 pm (3 lata ago)

  Jasne, że dzień jak każdy inny, ale niech podniesie rękę ten kto w każdy inny dzień okazuje sobie uczucia. W codziennej gonitwie niestety zapominamy o tym, więc skoro jest taki dzień, to go wykorzystajmy! A serduszka są fajne. My jutro pokażemy nasze serca z masy solnej!

  Odpowiedz
  • Emilka forEvent
   Luty 13, 2014 at 9:31 pm (3 lata ago)

   Amen :) A serduszka z masy to ja sobie bardzo chętnie obejrze!

   Odpowiedz
  • paula
   Luty 14, 2014 at 10:35 am (3 lata ago)

   Myślę, że większość lubi Walentynki. Fajny i sympatyczny dzień. Tylko te wszędobylskie czerwone serca – przytulanki i (o, zgrozo) pluszowe kajdanki, powodują, że ten dzień kojarzy się z kiczem. Jak pokazujesz w tym poście, wcale nie musi tak być:)

   Odpowiedz

Leave a Reply