Czym cechuje się Fenix Mini Vaporizer?

Fenix Mini Vaporizer to waporyzator hybrydowy, który wykorzystuje ogrzewanie konwekcyjne i kondukcyjne. Produkty tego typu korzystają z akumulatora o danej pojemności, co  daje nam komfort. Plusem jest wyświetlacz OLED, który bardzo łatwo obsłużymy. Samo ładowanie przedmiotu nie zajmuje wiele czasu i wymaga jedynie dołączenia kabla USB. Czym cechuje się Fenix Mini? Jakie zalety posiada produkt?

Fenix Mini Vaporizer

Waporyzator Fenix Mini bazuje na systemie grzewczym, który cechuje się równomiernym ogrzaniem materiału, tak aby nie martwić się gorzkim i przepalonym posmakiem. Hybrydowa komora grzewcza bardzo dobrze spełnia swoją rolę, a wykorzystanie metalu nierdzewnego wpływa na dobrą jakość. Produkt korzysta z kombinacji konwekcji i kondukcji, aby dokładnie i równomiernie wygrzać zioła. 

Nowoczesne urządzenie

Zastosowani układ grzewczy jest skonstruowany precyzyjnie i dokładnie, aby działać efektywnie. Fenix Mini Vaporizer posiada na dole kanały powietrza, które w trakcie waporyzacji zaciągają świeże powietrze i je ogrzewają. To z kolei sprawia, że hybrydowe ogrzewania suszu jest niezwykle skuteczne i bardzo popularne. Warto dobrać także szklany ustnik, który cechuje się wydajnością i doskonałym oddawaniem aromatu waporyzowanych ziół. Klasyczny ustnik chłodzący jest najczęściej zbudowany z silikonu i plastiku wraz z izolowaną ścieżką przepływu powietrza. Dzięki temu para z waporyzatora jest przyjemnie chłodna. Na uznanie zasługuje też szeroki stopień regulacji co do zakresu temperatur waporyzacji. 

Comments are closed.