Obraz w sypialni

Dekoracje są niezwykle popularne w mieszkaniach. Jednym z nich są obrazy. Bardzo często wiesza się je w salonach czy kuchni. Jednak w sypialni również będą wyglądać pięknie.

Obrazy do sypialni w ramach

Przed zakupem obrazu dobrze jest dokładnie zmierzyć miejsce, w którym ma on wisieć. Nie należy kupować zbyt dużego obrazu, gdyż potem może pojawić się problem z jego zawieszeniem. Ostatnio w sklepach królują obrazy na płótnie oprawione drewnianą ramę. Są one lekkie i łatwo jest je zawiesić. Wystarcza tylko mocne wkręty i gotowe. Sprawa komplikuje się w przypadku obrazów z metalowymi ramkami. Te obrazy za szkłem są dość ciężkie. Co prawda wyglądają naprawdę pięknie, ale zawieszone nad łóżkiem mogą stanowić zagrożenie.

Jeśli chodzi o to, co powinien przedstawiać obraz, to uważa się, że obrazy w sypialni nie powinny być zbyt kolorowe. Warto postawić na szarości i minimalizm. Dzięki temu całość nie będzie przytłaczała domowników. Krajobrazy gór, wiejskie pola czy las są zdecydowanie odpowiednie. Sprawdza się także tryptyki, czyli obrazy dzielone na kilka części. Są droższe, ale naprawdę piękne.

Wiele osób pragnie posiadać w sypialni obraz rodziny. Jest to możliwe do wykonania. Wystarczy znaleźć firmę, która wykonuje obrazy na zamówienie. Może to być dość drogie rozwiązanie. Można także zakupić obrazy na stronie internetowej danego producenta czy odwiedzić sklepy meblowe. Warto dobrać taki obraz, który będzie ładnie wyglądał na tle ściany sypialni. Ceny natomiast są uzależnione od wielkości.

Obrazy do sypialni w ramach dostępne tutaj.

Comments are closed.