Rowery Kross – rowery od polskiego producenta

Zbliżające się wielkimi krokami wakacje to wręcz idealny moment na wprowadzenie zdrowego trybu życia. Zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na realizację tego założenia jest regularna jazda na rowerze, która umożliwi nam spalenie nadmiaru zbędnych kalorii. Obecnie na rynku mamy do dyspozycji wiele fantastycznych rowerów, a na wyróżnienie zasługują niewątpliwie produkty od Krossa. 

Idealna opcja na wyprawy górskie, czyli Hexagon 6.0 29″ Microshift

Model ten jest skierowany przede wszystkim do rowerzystów, którzy są wielbicielami dzikich tras, a przy okazji cenią sobie ogromną uniwersalność swojego pojazdu. Co więcej, stanowi on wręcz perfekcyjne połączenie komfortu z niezwykle rozbudowanym wyposażeniem. Rower Kross Hexagon 6.0 oparty jest o dość lekką ramę wykonaną ze specjalnego aluminium. Dzięki temu użytkownik ma o wiele bardziej wyprostowaną pozycję w trakcie jazdy, aniżeli w przypadku innych przedstawicieli sportowych modelów Level. Ponadto rowerzysta będzie miał możliwość swobodnego zamontowania błotników, podpórki, czy bagażnika co znacznie zwiększy funkcjonalność jednośladowca. W trakcie produkcji tego niezwykłego modelu wykorzystano sprawdzone komponenty Microshift, a także Shimano.

rower kross

Fantastyczny prezent dla dziecka

Lea Mini 3.0 LIGHT od Krossa to produkt przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek rozpoczynających swoją przygodę z jazdą na rowerze. Sprawdza się on zarówno w warunkach miejskich, jak i poza miastem. Producenci zastosowali w przypadku tego modelu wiele praktycznych rozwiązań, mających na celu znaczną poprawę komfortu i bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Lea Mini 3.0 został wyposażony w tylną przerzutnię Shimano RDM36, oraz 6 funkcjonalnych przełożeń, czy 20-calowe koła. W związku z tym mała rowerzystka bez większego problemu odnajdzie się w dosłownie każdym możliwym terenie. 

Comments are closed.