Seksowne rajstopy w printy

Modne, seksowne rajstopy damskie warto mieć w swojej garderobie. Rajstopy przeważnie dopasowuje się do wybranej stylizacji, ale mogą też być jej podstawowym elementem.

W tym sezonie warto kupić seksowne rajstopy damskie we wzorki, takie jak gwiazdki, serduszka, kropki lub drobne wzorki kwiatowe. Będą one dobrze wyglądały z gładkimi, ciemnymi spódnicami.

Najmodniejsze dodatki

Damskie rajstopy są bardzo ważnym, modnym dodatkiem, który może pomóc w odświeżeniu garderoby. Poza rajstopami w drobne printy, bardzo modne są obecnie rajstopy w romby.

Wzorzyste rajstopy mogą pomóc w optycznym wyszczuplenia i wydłużeniu nóg, ale pod warunkiem, że będzie to wzór pionowy.

Bardzo modne są kabaretki z małymi oczkami, które w zestawieniu z dość mocnymi butami, można nosić przez cały dzień. Taki fason butów zmienia nieco charakter kabaretek na mniej frywolny.

Na wieczorną randkę lub spotkanie w gronie znajomych można założyć modne rajstopy brokatowe, które podkreślą kształt nóg.

Rajstopy kryjące

Są to modele wybierane najczęściej, ponieważ pasują do każdej kreacji. Ciemne, mocniej kryjące rajstopy dobrze się nosi zimą. Pasują one do sukienki lub spódniczki, oraz botków na obcasie.

Wybierając rajstopy, należy wziąć pod uwagę ich podstawowe parametry, takie jak rozmiar, kolor i grubość.

Swój rozmiar można znaleźć korzystając z kalkulatora rozmiaru rajstop. Wystarczy wpisać swój wzrost, wagę i obwód bioder, a rozmiar powinien zostać odnaleziony.

Grubość rajstop kryje się pod oznaczeniem DEN, któremu jest przypisana odpowiednia wartość. Im ta wartość jest wyższa, tym rajstopy będą grubsze i bardziej kryjące.

Comments are closed.