Flyboard – co to jest?

FlyBoard to nowy sport, który zrewolucjonizował świat! Polega na jeździe na desce, która pozwala unosić się w powietrzu, dzięki dwóm strumieniom wody wytwarzanym przez skuter wodny lub motorówkę. Ruch w powietrzu może być kierowany przez pochylenie stóp.

Interesujący sport wodny

Obsługa tablicy jest bardzo łatwa i intuicyjna. To jak nauka jazdy na rowerze lub jazda na nartach wodnych; wszystko czego potrzeba to odrobina równowagi. W ciągu zaledwie 5 minut 95% osób próbujących już unosi się w powietrzu. Napęd FlyBoard jest kontrolowany przez certyfikowanego specjalistę.

Flyboard

Bezpieczny sport

Ciało jest chronione przed upadkami i wszelkimi niskimi temperaturami dzięki kaskowi, kombinezonowi i kamizelce ratunkowej. Jest to z pewnością ogromna zaleta dla każdej osoby. Można poczuć przyjemne wrażenie lotu z zaledwie kilku metrów nad poziomem morza i przy niskich prędkościach. Co to jest lot z Flyboard? Przede wszystkim jest to nierealne uczucie wolności i przypływu adrenaliny, które będzie można poczuć zarówno w powietrzu, jak i w wodzie. Silny strumień wody pozwala unosić się w powietrzu.

Zabawa dla każdego

Loty nad wodą, nurkowania pod wodą, wszelkiego rodzaju zwroty akcji na pewno zaskoczą każdą osobę. Naprawdę łatwo jest nauczyć się latać za pomocą deski, niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka. Najważniejsze jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami trenera i nie bać się. Wszystkie ruchy podczas lotu wykonywane są na poziomie intuicyjnym.

Comments are closed.