Jak kolekcjonować gadżety filmowe?

Każdy z nas chciałby mieć jakieś gadżety z seriali, które oglądał, gdy był dzieckiem lub kiedy był już starszy. Dla wielu osób posiadanie takiej pamiątki z jakiegoś planu serialu to niewiarygodny zaszczyt i powód do ogromnej dumy.

Praktyczne serialowe gadżety

Przecież nie każdy może mieć u siebie w domu przedmiot, który był użyty przy produkcji, gdzie dany odcinek oglądały miliony widzów. Nie trzeba nie raz wydawać ogromniej ilości gotówki, aby mieć w swojej kolekcji ciekawą pamiątkę z danego filmu. Zdobycie akcesoria filmowego to nie lada sztuka, ponieważ tych autentycznych rzeczy z planu nie pojawia się zbyt wiele do nabycia. Oczywiście są gadżety filmowe, które można zdobyć na licytacjach na ważne cele, ale takie wydarzenia należą do rzadkości. W takim przypadku trzeba przygotować się na spory wydatek, ponieważ nie brakuje kolekcjonerów, którzy chcą mieć takie pamiątki w swoich zbiorach.

Gadżety z serialu Ranczo

Przez wiele osób ten serial jest uważany za jedną z najlepszych produkcji, które powstały w Polsce w ostatnich latach. Kiedy chcemy mieć pamiątkę z tego serialu to możemy wybrać się do serialowych Wilkowyj, a dokładnie do Jeruzala, gdzie była kręcona większa ilość scen, w tym popularnym serialu. Na miejscu można kupić słynnego Mamrota w sklepie u Więcławskiej, który funkcjonuje w tym samym miejscu w tej miejscowości jak w serialu. Możemy tam nabyć różne gadżety z tego serialu, ale też odwiedzić najbardziej kultowe miejsca, w których odbywała się akcja serialu. Dla fanów tego serialu to będzie bardzo fajne przeżycie i przywiozą do domu dla siebie cenną pamiątkę. Udając się do poszczególnych miast możemy nabyć różne pamiątki z polskich seriali.

Comments are closed.