Jak wybrać najlepsze winietki ślubne na stół?

Dzisiaj winietki ślubne są jednym z niezbędnych dodatków na stół weselny. Informują one gości o miejscach, jakie mają zająć przy stole. Druki te dostarcza wiele firm. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Zamawiając winietki ślubne, warto pamiętać o tym, aby dobrać je tak, aby były nie tylko piękne, ale również jakościowe. Wysokiej jakości materiały oraz opcja personalizacji powodują, że nawet tak mały druk jak winietka ślubna nabiera wyjątkowego wymiaru.

Piękne wzory winietek na stoły weselne

W pierwszej kolejności przy wyborze winietek ślubnych warto zwrócić uwagę na ich wzornictwo. Obecnie drukarnie, które mają je w swojej ofercie, prezentują swoim klientom mnóstwo zachwycających wzorów.

Popularne motywy winietek to między innymi:

  • malowane akwarelą kwiaty
  • gałązki eukaliptusa
  • geometryczne ornamenty
  • motyw marmuru
  • winietki ze wstążkami
  • winietki ze złoceniami

Jakość wykonania winietek ślubnych

Drugą ważną kwestią jest jakość winietek ślubnych. Aby wyglądały one atrakcyjnie, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Warto zatem zwrócić uwagę na gramaturę papierów – najlepiej poszukiwać winietek o gramaturze około 280 g.

Także warto przyjrzeć się dokładnie zdjęciom winietek i zwrócić uwag na jakość druku – powinien być nieskazitelny, ponieważ tylko wtedy będzie wyglądać olśniewająco.

Winietki na stoły z personalizacją

Obecnie bardzo często zamawiane są winietki ślubne z personalizacją, czyli od razu wykonuje się na nich nadruk imion i nazwisk gości. Aby zamówić winietki z nadrukiem, należy przygotować wcześniej listę gości, którą potem przekazuje się do drukarni.

Warto także zamówić parę pustych winietek, które sprawdzą się wtedy, gdy na przyjęciu mają pojawić się dodatkowi goście lub zmienią się osoby towarzyszące.

Dodatkowe druki do wyboru

Firmy wykonujące winietki ślubne mogą również zaproponować inne druki w tym samym motywie graficznym do wyboru, na przykład zawieszki, księga gości, pudełeczka na prezenty dla gości.

Wybierając drukarnię, która wykonuje różne rodzaje wydruków, można wtedy zamówić wszystkie z nich w tym samym motywie dla harmonijnego efektu.

Comments are closed.