Organizacja przyjęć- o czym należy pamiętać

Organizowanie przyjęć to zajęcie wymagające kreatywności i samodyscypliny. Konieczne jest wygospodarowanie odpowiedniej ilości czasu i stworzenie przemyślanej koncepcji przyjęcia. Bez niej bowiem stworzenie spójnej całości jest nad wyraz kłopotliwe.

Popularne motywy przyjęć okolicznościowych

Poniżej zaprezentowano przybierające na znaczeniu w ostatnich latach style imprez zorganizowanych, których głównym celem jest celebracja ważnych w życiu chwil.

Styl Rustykalny

Imprezy w stylu rustykalnym popularne są już od wieków z tą różnicą, ze w ostatnich latach wiele miastowych par decyduje się na taki sielski klimat swojego wielkiego dnia. Wesela w stodole lub ogrodzie to rozwiązanie, o którym marzy niejedna panna młoda. Trawa pampasowa, zboża, kwiaty zebrane prosto z łąki, drewno to elementy wiejskiego wesela. Styl rustykalny przyjął się też świetnie wśród kartek okolicznościowych. Królują nań barwy ziemi, drewniane dodatki, suszone kwiaty i zboża.

Styl Boho

Wywodzi się od artystycznej bohemy, gdzie delikatne motywy roślinne stanowiły bazę. Ma nawiązywać do swobody wakacyjnego luzu. Trudno się więc dziwić, że twórcy zaproszeń ślubnych boho upodobali sobie ekologiczne papiery, papeterie i sznurki. Dominujący jest tutaj kolor zielony. Od kilku sezonów pojawia się motyw eukaliptusa w charakterystycznym odcieniu chłodnej, lekko rozbielonej zieleni. Często to właśnie on zdobi zaproszenia ślubne ekologiczne.

Styl Vintage

Nazywany przez niektórych retro nawiązuje do minionych epok. Antyki, stare samochody, niegdysiejsza moda to kwintesencja stylu. Retro coraz częściej przewija się na kartkach okolicznościowych. Personalizowane zaproszenia z czarno-białymi fotografiami, stare samochody i złote ramy.

Styl Glamour

Nurt popularny przede wszystkim na dystyngowanych weselach. Złoto, srebro, szklane i błyszczące dodatki nie mają sobie równych w tej tematyce. Na stołach ozdobne kandelabry, dekoracyjne podtalerze i kwiaty w stonowanej kolorystyce kojarzące się z iście królewskim rozmachem – róże, hortensje, piwonie.

Comments are closed.