Nasiona marihuany automaty – co powinniśmy o nich wiedzieć

Nasiona marihuany automaty, mają w posiadaniu zdolności do kwitnienia automatycznego. Z takiego rodzaju nasion, marihuana rośnie bez uwagi na porę roku – nie będzie ona reagowała bowiem na długość nocy czy dnia, ani też na czas naświetlania. Co jeszcze powinniśmy na ich temat wiedzieć? 

Nasiona automaty – jak doszło do ich powstania? 

nasiona marihuany automatyczne

Nasiona automaty marihuany, nazywa się w skrócie auto, zaś ich nazwa pełną to autoflowering. Odmiany konopii posiadających zdolności do automatycznego kwitnienia, rozpoczynają kwitnienie na pewnym etapie swojego życia, bez względu na warunki oświetleniowe czy też porę roku. 

Automaty, spotykane są głównie na terenie wschodniej Europy i Azji. Ma to związek z ciągle panującymi na wymienionych obszarach klimatycznymi warunkami. 

Jak szybko mogą rosnąć nasiona automaty? 

Nasionakonopii automaty, potrafią zapewnić spore zbiory. W takiej sytuacji, nie musimy dokonywać zmian w cyklu naświetlania pomiędzy fazą wzrostu a kwitnieniem czy podczas procesu eliminacji roślin męskich. Największe procentowo zbiory dadzą rośliny, które uprawia się na zewnątrz – zapewnią one nawet do kilkunastu razy większe zbiory. Jeśli założyć, iż sadzonka pozostaje odpowiednio doświetlona, dojrzałość może osiągnąć, kiedy upłynie około dziesięciu tygodni. 

Będzie to możliwe z uwagi na to, iż nasiona marihuany automaty, potrafią wykorzystać optymalnie większą liczbę promieni słonecznych dostępnych w przeciągu całej doby. To zaś sprawia, iż cykl życia każdej z roślin, jest dużo krótszym – wynosi on zwykle około 60-80 dni, począwszy od fazy, kiedy roślina kiełkuje, aż do zbiorów. 

Comments are closed.