Obudowa na iphone – pomysły na odmianę praktycznego akcesorium

Etui na iphone są ważnym dodatkiem do smartfona Apple. Dekoracyjne wersje są o wiele ciekawsze niż tradycyjne silikonowe ochraniacze. Poznając różne typy obudów do iPhone’a i przeglądając opcje użytkowników, możesz znaleźć takie, które zechcesz posiadać.

Obudowa na iphone dostosowana do potrzeb użytkownika

etui na iphone

Firmy znające Apple, takie jak Babaco Store sprzedają różne etui na iPhone’a, które zaspokoją potrzeby i styl życia każdego. Dostępna jest szeroka gama opcji, jeśli chcesz dostosować swój własny wygląd za pomocą naklejek, nadruków i nie tylko.

Pokrowiec na iphone jest dostępny w wielu kształtach i rozmiarach w zależności od tego, czego potrzebujesz lub jakiego rodzaju personalizacji szukasz. Istnieje również wiele różnych materiałów, takich jak silikon, skóra, drewno, plastik, metal i inne materiały, jeśli chodzi o etui na smartfony

Materiały silikonowe są bardzo elastyczne i bardziej odporne na wstrząsy. Dlatego są najpopularniejszymi materiałami na etui Apple. Posiadają lśniące wykończenie, które jest trudniejsze do uchwycenia.

Poliuretan jest atrakcyjnym materiałem. Przy tym jest odporny na zarysowania i wodoodporny. Posiada matowe wykończenie, które zapewnia przyjemny chwyt. Minusem tego materiału jest jego waga i kruchość.

Etui do iphona z motywem bajkowym jako element dekoracyjny

Pokrowiec na iphone może być również używany do celów dekoracyjnych w telefonach, które nie mają na sobie domyślnie żadnego fajnego wzoru. Mogą sprawić, że telefon będzie wyróżniał się na tle innych telefonów wokół użytkownika.

Najpopularniejszymi rodzajami etui do iphona z motywem bajkowym są plastikowe, silikonowe, skórzane i inne, takie jak te z postaciami Disneya oraz Marvela. Oferta jednak nie ogranicza się jedynie do bajek i swoje pragnienia zaspokoją fani MTV, Hot Wheels, a nawet lizaków Chupa Chups.

Comments are closed.