Stranger Things – gadżety dla fanów serialu

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, chwalony jest zarówno za ekscytującą i momentami przerażającą fabułę, piękną scenografię, jak i liczne odniesienia do popkultury. Historia opowiada o zniknięciu chłopca, które staje się początkiem serii nadprzyrodzonych zdarzeń, dziejących się w małym, prowincjonalnym miasteczku Hawkins.

Krótko o serialu

Produkcja podbiła rynek i przyciągnęła widzów prawie na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż po Azję. Miliony fanów horroru i science-fiction pokochały sam serial, jak i jego bohaterów. Aktorzy odgrywający główne role zyskali rozpoznawalność i zrobili międzynarodową karierę. Po osiągnięciu tak ogromnego sukcesu, zarówno komercyjnego, jak i zyskania pozytywnych opinii krytyków, platforma Netflix zdecydowała się na kontynuowanie produkcji i wciąż powstają kolejne sezony serialu.

Najciekawsze gadżety dla fanów serialu

stranger things

Na potrzeby fanów w sklepach np. na pixel-shop.pl zaczęły pojawiać się gadżety stranger things. Szeroki wachlarz akcesoriów obejmuje ubrania, bluzy, koszulki, czapki i skarpetki z podobiznami głównych bohaterów. Dostępne są również drobne akcesoria, takie jak breloczki, przypinki, naklejki, piórniki, figurki i kubki, a także dekoracje na ściany, na przykład plakaty. Motywy z kultowego już serialu można znaleźć także na puzzlach, kartach i grach planszowych. Dla najwierniejszych fanów idealny pomysł na prezent może stanowić fototapeta, którą można ozdobić swój pokój lub pamiątkowa kaseta wideo z ulubionym sezonem serialu. Akcesoria stranger things dostępne są również w specjalnych, kolekcjonerskich opakowaniach, dzięki czemu świetnie prezentują się jako dekoracja. 

Comments are closed.