Nauka angielskiego online

W dzisiejszych czasach, w dobie pandemii koronawirusa, bezpiecznym sposobem na naukę języka stały się lekcje zdalne. Obecnie wiele szkół językowych oferuje tego typu kursy. Istnieje też spora grupa lektorów, ogłaszających się w internecie. Zanim jednak dokonamy wyboru, z której konkretnie usługi chcemy skorzystać, warto zastanowić się, jakie konkretnie korzyści przyniesie nam nauka angielskiego online.

Zalety nauki angielskiego online.

Oprócz wspomnianego wyżej bezpieczeństwa (jak wiadomo online się nie zarażamy), zalet takiej nauki jest wiele. Dla firm, które prowadzą kursy językowe jest to w obecnej sytuacji jedyna szansa na przetrwanie. Dotychczasowi kursanci mogą kontynuować naukę zdalnie, a oprócz tego, w sposób ciągły pozyskiwani są nowi uczniowie. Korzyści z nauki angielskiego online (https://edoo.pl/angielski) są następujące:

  • kontakt z lektorem lub native speakerem, więc błędy korygowane są na bieżąco,
  • nauka w dowolnie wybranym przez siebie miejscu,
  • nie trzeba tracić czasu na dojazdy,
  • możliwość zajęć indywidualnych lub grupowych,
  • często możliwość dopasowania czasu zajęć do planu dnia.

Nauka indywidualna czy w grupie?

Gdy poznamy już zalety nauki online, możemy zastanowić się czy wolimy lekcje grupowe czy indywidualne. Na zajęciach grupowych rozmawiamy z innymi kursantami, co wpływa na nasze relacje i powoduje, że mamy więcej okazji do rozmów w języku angielskim. Z kolei podczas zajęć indywidualnych, lektor poświęca nam 100% czasu i jest skoncentrowany tylko na naszym rozwoju. Plusem nauki indywidualnej jest też to, że pracujemy we własnym tempie. Wybór  należy do nas. Może więc warto wykorzystać ten czas i nauczyć się angielskiego.

Comments are closed.