Obrazy do domu – bezcenna pamiątka z podróży

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o pamiątki z podróży – magnesy, widokówki, karty do gry, szklane kule… Bardziej spektakularną opcją jest sztuka – obraz od lokalnego artysty bądź z namalowanym widokiem. Obrazy do domu – bezcenna pamiątka z podróży, która ozdobi nasze wnętrze.

Podróże zmieniające życie


Niektóre podróże, np. ta, na której para się zaręczyła czy podróż poślubna, naprawdę mogą zmienić bieg naszego życia. Warto mieć z nich pamiątkę, np. na ścianie wspólnej sypialni. Nie trzeba mieć jednak partnera, by podróż zmieniła nasze życie – może to być wyprawa w pojedynkę, na której podjęliśmy ważną decyzję.

Ozdoba z historią


Możemy kupić obraz z pięknym widokiem w sklepie i będzie to pięknie zdobić nasze ściany. Obrazy do domu z podróży będą jednak opowiadać jakąś historię, sprowokują do dyskusji z gośćmi, będą wzbudzać pozytywne emocje.

Rozmiar obrazu również możemy dobrać pod siebie, np. jeśli nie mamy za dużo miejsca, wybierzmy coś mniejszego. Można też stworzyć kompozycję z kilku malutkich obrazów. Będzie to historia naszego życia opowiedziana sztuką.

Transport obrazów – samolot, auto


Obraz nie musi być wielki – może być w rozmiarze kartki A4, by powiesić np. w kuchni. Wtedy nawet transport samolotem nie będzie problemem – obraz wystarczy owinąć w ubrania i zabezpieczyć w walizce. Bardzo duże dzieła wymagają więcej uwagi. Niektórzy artyści zapewnią nam transport do naszego kraju i sami zamawiają kuriera. Najprościej jest wtedy, gdy podróżujemy naszym samochodem – miejsce na obraz powinno się znaleźć.

Obrazy do domu dostępne na Arttor.pl.

Comments are closed.