Sneakersy na koturnie, czyli modnie i wygodnie

„Kobieta zmienną jest” mówi znane powiedzenie. A co, jeżeli kobieta łączy w sobie wiele osobowości, rodzajów poczucia stylu, czy nietypowych upodobań? W odpowiedzi na potrzeby płci pięknej odpowiedziała francuska projektantka mody – Isabel Marant. Jak zaradziła coraz większym pragnieniom pięknych pań na coś nowego?

Dziwny wynalazek, czyli trampki w górze?

trampki sneakersy

Nowe obuwie jest połączeniem dwóch kobiecych dusz- eleganckiej oraz sportowej. Dzięki niemu nie ma już potrzeby dokonywania trudnego wyboru: Wyglądać profesjonalnie czy czuć się komfortowo? Damskie sneakersy na koturnie to produkt unikatowy. Jest to komfort noszenia połączony z subtelną elegancją. Zapewniają możliwość cichego przemieszczania się, a eksperci często porównują ten sposób do skradania. Wiąże się to zapewne z kobiecą zdolnością dyskretnego, ale jednak efektywnego działania. Konstrukcja buta składa się z trampka i wbudowanej w podeszwę gumowej platformy. W odróżnieniu od płaskiej wersji typowego obuwia wykorzystuje się tu trwałe, wysokiej jakości materiały. To wszystko składa się na niesamowitą wytrzymałość i długą niezawodność damskich sneakersów.

Co, do czego i dla kogo?

Jak stylizować takie koturny? Każda kobieta ma swoją wizję i dlatego damskie buty na koturnie dają możliwość puszczenia wodzów wyobraźni. Moda nie zna granic, więc zarówno dresy, jak i eleganckie sukienki idealnie będą tutaj pasowały. Poszukiwania sneakersów rozpocząć można w zwykłych sklepach obuwniczych, a zakończyć w znanych markowych sieciach. Każdy bowiem jest pod wrażeniem praktyczności tych niecodziennych butów.

Comments are closed.