Z czym łączyć trampki w dziewczęcych stylizacjach?

Choć w ogólnie przyjętej normie utarło się, że to chłopcy biegają w butach sportowych, a dziewczynki w balerinkach, to nic bardziej mylnego! Od wielu lat trendy modowe bardzo wyraźnie pokazują, że najmłodsze przedstawicielki płci pięknej coraz chętniej wybierają komfort i swobodę ponad eleganckim wyglądem. Z czym zatem warto zestawiać trampki dla dziewczynki, by te zawsze pasowały do danej sytuacji?

Buty sportowe do zadań specjalnych, czyli szaleństwo kolorów

trampki dla dziewczynki

Wśród najczęściej wybieranych butów dziewczęcych, zdecydowany prym wiodą wszelkiego rodzaju adidasy oraz tenisówki w jasnych, pastelowych odcieniach. Już kilkuletnie pociechy ochoczo sięgają po rozmaite rodzaje trampek dla dziewczynki w przyciągających uwagę barwach różu oraz czerwieni. Takie modele doskonale komponują się z eleganckimi spódniczkami tiulowymi oraz sukienkami i mogą być śmiało noszone również podczas imprez okolicznościowych czy szkolnych dyskotek! 

Oferta trampek dla dziewczynek, dostępna jest tutaj.

Tenisówki – personalizowane obuwie, które nigdy nie wychodzi z mody

Poszukując odpowiedniego modelu trampek dla dziewczynki, warto zwrócić uwagę na jej indywidualne upodobania. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że wśród oferowanych z pewnością znajdą się modele idealne zarówno na spotkanie z koleżankami, jak i na szkolne boisko. Aby nieco uatrakcyjnić posiadane obuwie, warto ozdobić je wielobarwnymi sznurowadłami lub bardzo modnymi w ostatnich sezonach plastikowymi zapinkami. Dodatkowym, często spotykanym zdobieniem jest również warstwa brokatu, która dodatkowo przepięknie błyszczy się w świetle słonecznym.

Comments are closed.