Złoty pierścionek z oliwinem na zaręczyny?

Oferta produktów jubilerskich jest tak bogata, że panowie przygotowujący się do oświadczyn mogą dostać prawdziwego zawrotu głowy. Przy tym często odkrywają, że prócz diamentów, mają do wyboru jeszcze cały wachlarz innych kamieni szlachetnych. Warto się orientować, czym wyróżnia się oliwin.

Charakterystyczny kolor oliwinu

Ten minerał posiada subtelną oliwkową barwę. Jest doskonałą alternatywą dla szmaragdu, w przypadku osób, które nie przepadają za intensywną zielenią. Jego bardzo szykowny wygląd może podkreślać kolor oczu kobiety. Złoty pierścionek z oliwinem to także świetny wybór dla pań, które często noszą oliwkowe, szare lub brązowe ubrania. Doskonale współgra też z fryzurami w kolorystykach takich jak ciemne i jasne blondy, brązy oraz czernie.

Symbolika oliwinu w złotym pierścionku

Ten kamień szlachetny uważa się za amulet, który przynosi szczęście. Ponadto jest symbolem godności oraz sławy. Niektórzy wierzą również w to, że ma moc uzdrawiania. Kojarzy się więc jak najbardziej pozytywnie. Niesie ze sobą bogaty ładunek emocjonalny, jak też życzeniowy. To idealny klejnot dla osób, które podejmują ryzyko, dbają o zdrowie i kondycję oraz zabiegają o popularność.

Pierścionek zaręczynowy z oliwinem

Może urozmaicić celebrowanie oświadczyn. Jest oryginalny i nieszablonowy. Zaświadczy o tym, że proszący o rękę mężczyzna posiada szerokie horyzonty, gdyż jest zorientowany nawet w symbolice biżuterii i wybiera ją nieprzypadkowo. Potrafi dopasować klejnot do cech charakterystycznych partnerki. Zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Comments are closed.