Lemon Haze – konopia o bogatym profilu terpenowym

Lemon Haze to odmiana z dominującą sativą, która może pomóc w depresji i stanach lękowych. W swoim profilu terpenowym zawiera nuty cytryny, sosny i owoców. Ma działanie pobudzające na kreatywność i skupienie.

Czym jest odmiana marihuany Lemon Haze?

lemon hazeLemon Haze to odmiana z dominującą sativą, która może pomóc w depresji i stanach lękowych. Zawiera nuty cytryny, sosny i owoców.

Konopie cytrynowe to nowa odmiana konopi. Jest to skrzyżowanie dwóch bardzo różnych odmian konopi – sativa i indica. Rezultatem jest sativa, która ma cechy obu oraz wysoki poziom THC osiągający do 18%.

Lemon Haze to odmiana konopi, która jest hodowana dla wysokich stężeń THC, dając efekt medyczny oraz rekreacyjny. Odmiana Lemon Haze może być stosowana w wielu chorobach, takich jak depresja czy epilepsja.

Można ją uprawiać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ponieważ dobrze rośnie przy średnim lub umiarkowanym naświetleniu.

Odmiana konopi Lemon Haze to odmiana konopi, która jest najbardziej znana ze swojego słodkiego cytrynowego aromatu.

Czas, jaki jest potrzebny, aby uzyskać plony wynosi około 12 tygodni. Po tym czasie uprawiająca osoba może liczyć na zwrot w postaci około 500 gramów kwiatów o cytrusowym zapachu. Wysokość drzewka to zwykle około 80 cm.

Na objawy jakich chorób działa odmiana konopi Lemon Haze?

Lemon Haze z dominacją sativy jest szeroko stosowana w leczeniu bólu, depresji, lęków i migren. Jest również używana w leczeniu jaskry, nudności i objawów raka.

Najważniejszymi korzyściami zdrowotnymi szczepu są jego właściwości poprawiające nastrój. Ten szczep ma wysoki zakres THC od 15% do 18% i dość wysoki zakres CBG do 1%.

Comments are closed.