Rama bez ramy, czyli nowoczesny sposób na oprawę

Wybór najlepszej oprawy dla obrazu, grafiki czy zdjęć nie jest łatwy. Na rynku jest ogromny ich wybór. Choć, oczywiście, ostateczna decyzja zależy od wystroju wnętrza i gustu właściciela. Warto, więc rozważyć zakup antyramy. To najlepszy sposób na stylowe dekoracje ścienne. Dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej?

Antyrama, czyli najważniejsza jest zawartość


Antyramy (np. takie modele) składają się z tafli szkła oraz klipsów, które mocują ją do podkładki. W środku umieszcza się grafikę, obraz, czy cokolwiek innego, co ma zostać wyeksponowane. Szkło zabezpiecza przed kurzem oraz działaniem promieniowania słonecznego. Jednak to, co wyróżnia antyramy to, to że nie zasłaniają one obrazu. Nie zamazują przekazu i nie kradną uwagi, która powinna być przeznaczona wyłącznie na zawartość ramy. Dzięki temu można tworzyć stylowe dekoracje ścienne, które spodobają się każdemu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jeszcze, jak chciałyby urządzić swoje mieszkanie.

Uniwersalność


Z racji tego, że antyramy nie mają typowej oprawy, to są dość uniwersalną dekoracją. Wybierając je, nie trzeba zastanawiać się nad tym, czy rama pasuje do koloru ściany albo czy pasuje do mebli. Antyrama na pewno będzie pasować. Nie trzeba też sprawdzać, czy rama nie gryzie się z barwami wykorzystanymi na grafice. Antyrama absolutnie nie wpływa na ich percepcję. Oznacza to, że nadaje się również jako prezent, który można podarować osobie, której mieszkania nigdy nie widzieliśmy na oczy. Taki prezent jest właściwie pewniakiem.

Comments are closed.